Kuşadası Adalı Bahçe Mobilyaları

1996 yılında kurulan Adalı Halı ve Bahçe Mobilyaları, kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak benimsemiştir. Yer döşemesi ile hizmet vermeye başlayan şirket, Türkiye’nin dört bir yanında başarılı projelere imza atarak büyümeye devam etmiş ve günümüzde halı, koltuk ve bahçe mobilyaları gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir.

Şirketimiz, farklı illerde faaliyet gösteren üretim tesisleri sayesinde özel halı üretimi, bahçe mobilyaları dizaynı, koltuk imalatı ve Almanya’dan spor kompleksleri için pvc, halı ve cuisine (kort zemin kaplama) ithalatı yapmaktadır.

2015 yılından itibaren de bahçe mobilyaları sektörüne girerek ürün yelpazesini genişleten Adalı Halı ve Bahçe Mobilyaları, 2017 yılında ise Enzo Garden markasını kurarak yurtdışında ortağı olduğu fabrikadan ürünleri ithal etmeye başlamıştır. 2021 Yılında Mona Garden Bahçe Mobilyaları mağazamızı da hizmete açtık.

Adalı Halı ve Bahçe Mobilyaları, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi tasarımlarla, en kaliteli ve uygun ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, alanında uzman kadrosu ve modern üretim tesisleri ile sektörde öncü bir konumda yer almaktadır.

Şirketimizin Değerleri

Adalı Halı ve Bahçe Mobilyaları, kurumsal değerlerini şu şekilde özetlemektedir:

  • Kalite: Şirketimiz, kaliteyi en önemli değeri olarak görmektedir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti: Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.
  • İnovasyon: Sektörde yenilikçi ve öncü olmak için çalışıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek müşterilerimize en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Referanslarımız

Adalı Halı ve Bahçe Mobilyaları, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok önemli projeye imza atmıştır. Bu projeler arasında otel, restoran, kafe, alışveriş merkezi, hastane, okul, yurt ve kamu binaları bulunmaktadır.

Şirketimizin referansları, kalitemizin ve güvenilirliğimizin kanıtı niteliğindedir.

Adalı Bahçe Mobilyalarında bulabileceğiniz belli başlı ürünler şunlardır ;

Rattan oturma grupları, rattan köşe oturma grupları, rattan çay setleri oturma grupları, rattan salıncaklar, rattan yemek masası takımları, rattan sandalyeler.

Alüminyum oturma grupları, Alüminyum köşe oturma grupları, Alüminyum çay setleri oturma grupları, Alüminyum salıncaklar, Alüminyum yemek masası takımları, Alüminyum sandalyeler. Alüminyum şezlonglar, Alüminyum Masalar.

Ahşap oturma grupları,Ahşap köşe oturma grupları, Ahşap çay setleri oturma grupları, Ahşap salıncaklar, Ahşap yemek masası takımları, Ahşap sandalyeler. Ahşap şezlonglar, Ahşap Masalar, Ahşap Salıncaklar, İreco Ağacından Masalar ve Sandalyeler.

Plastik oturma grupları, Plastik köşe oturma grupları, Plastik çay setleri oturma grupları, Plastik yemek masası takımları, Plastik sandalyeler. Plastik şezlonglar, Plastik Masalar.

rattan, bahçemobilyaları, bahçe, garden, patiofurniture, balkonmobilyası, masko, modoko, balkon, balkondekorasyonu, teak, ireko, rattan, salıncak, gardenswings, masa, sandalye, dekorasyon, outdoor, bursa, bodrum, istanbul, antalya, izmir, instagram, kışbahçesi, keşfet, ithal, bahçemobilyası, gardenfurniture, outdoorfurniture, terracefurniture, gardendining, patiochairs, sunloungers, şezlong, gardenbenches, umbrellas, bahçeşemsiyesi, outdoorcushions, minder, lawnfurniture, barbekü, barbecue, rattan, rattandecor, salıncak,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir